Тернополянка Оксана Ралько стала четвертою на чемпіонаті Європи в Італії

категорія: Легка атлетика | дата: 22 07 2013

В італійському в місті Рієті завершився чемпіонат Європи з легкої атлетики серед юніорів, який тривав з 18 до 21 липня, повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

Тернопільська легкоатлетка Оксана Ралько у складі української збірної здобула 4 місце в естафеті 4х400 м. Разом із нашою спортсменкою виступали у цьому виді Олена Сідорська, Тетяна Шевченко та Катерина Клим’юк. Легкоатлетки показали результат 3:36.31.

А першими в естафеті 4х400 м були спортсменки із Польщі із результатом 3:32.63. Другими на п’єдестал пошани піднялися представниці Росії (3:33.36), третіми – дівчата із Німеччини (3:33.40).

Українська збірна здобула на цих змаганнях 7 медалей — дві золотих, дві срібних і три бронзових, і відповідно, посіла сьоме місце у загальному заліку. А лідером стали легкоатлети Росії, які вибороли 22 нагороди — 8 золотих, 7 срібних і 7 бронзових. Друге місце у команди Великобританії (19 медалей), хоча за кількістю "золота" у них таки на одну медаль більше, ніж у росіян. Третє місце у зібрної Німеччини (11 медалей).