Тернополяни їдуть на чемпіонати світу та Європи з легкої атлетики

категорія: Легка атлетика | дата: 09 07 2013

Одразу троє тернопільських легкоатлетів незабаром розпочнуть виступи на чемпіонатах світу та європи з цього виду спорту. Для земляків — це найвідповідальніші старти року.

Так, майстер спорту з легкої атлетики, студент економічного університету Іван Стребков з 10 липня виступатиме на чемпіонаті Єсропи серед молоді до 23-х років. Такі змагання пройдуть у Фінляндії, а саме у Тампере.

Для Івана Стребкова це буде вже восьмий чемпіонат Європи серед різних вікових категорій. Відтак, попри свій вік, хлопець має чималий досвід виступів на Міжнародних змаганнях.

У Фінляндії член збірної України долатиме дистанцію у 5000 метрів. Додамо, що Іван Стребков представляє товариство "Динамо", а займається у школі вищої спортивної майстерності. Тренують спортсмена Михайло і Тетяна Борейко.

Найкращий результат тернополянина на чемпіонатах Європи — 4 місце, яке спортсмен завоював на змаганнях з кросу. Наразі у Івана — 6-ий результат у Європі, відтак талановитий легкоатлет має змогу поборотися за призові місця.

Втретє на чемпіонатах світу та Європи виступатиме "динамівка" Оксана Ралько. Цього разу наша титулована землячка спробує підкорити європейську першість серед юніорок до 20-ти років. Чемпіонат Європи стартує 17 липня у італійській Рієті.

Вихованка Тетяни і Михайла Борейко, студентка педагогічного університету, виступить у бігу на 400 м, а також візьме участь в естафеті 4 по 400 м у складі збірної України. Минулого року на чемпіонаті світу з легкої атлетики, що вібувався у іспанській Барселоні, наша землячка у складі аналогічної естафети зайняла 4 місце.

Додамо, що Оксана Ралько займається у школі вищої спортивної майстерності.

Серйозне випробування очікує і на нашого Віктора Сенчука. Хлопець є вихованцем Валерія Большакова та чортківської дитячо-юнацької спортшколи. З 10 липня юнак виступатиме на чемпіонаті світу з легкої атлетики, що пройде у Донецьку. На змаганнях виступатимуть 16-17-річні легкоатлети.

До речі, право виступити на чемпіонаті світу, Віктор Сенчук здобув у Харкові, де виграв чемпіонат України з легкої атлетики. Спортсмен переміг на дистанції 200 м і тепер спробує повторити своє досягнення на світовому рівні. Легкоатлет навчається у ліцеї економічного університету, а тренується талант у обласній дитячо-юнацькій спортшколі "Колос" у заслуженого тренера України Михайла Васірука.

Додамо, що після міжнародних стартів на наших легкоатлетів очікує внутрішній чемпіонат України з цього виду спорту. Змагання відбуватимуться наприкінці липня у Донецьку.

Джерело: 20 хвилин