Про нас
увійти

Тернопільські спортсмени наробили "шуму" у Вінниці

категорія: Легка атлетика | дата: 06 07 2013
Тернопільські спортсмени наробили

Майже дві сотні юнаків і дівчат 1997 року народження і молодших із вісімнадцяти областей сперечалися у Вінниці за нагороди традиційних Всеукраїнських змагань із легкої атлетики, що їх фізкультурно-спортивне товариство "Колос" проводить під гаслом "Хто ти, майбутній олімпійцю?".

Тому й не може не радувати звістка про те, що збірна Тернопільщини, сформована з вихованців обласної ДЮСШ "Колос", потрапила до числа лауреатів. У командному заліку краще за наших земляків виступили лише господарі.

У своїх дисциплінах не було рівних вихованцю Віри Зозулі Назарові Савківу, який переміг у спортивній ходьбі на 5000 метрів, і Володимирові Допті, якого вчить перемагати в забігах на одне коло Наталя Гавронська.

Останній, як і Христина Стефанишин у секторі для стрибків у висоту та штовхальник ядра, внук відомого бучацького тренера Івана Чуби Іван Карюк, поповнив власну скарбничку нагород ще й срібною медаллю. За успіхи в бігу на 200 метрів. Також другими фінішували в комбінованій шведській естафеті Леся Лесів, Марія Хрома, Володимир Допта й Андрій Стахів. А ще двоє вихованок Євгена Кармелюка — Ірина Конащук та Анастасія Моначин — розділили третє місце в стрибках у висоту. "Бронза" ж у стрибках у довжину дісталася Андрієві Стахіву.

Джерело: ВЖ

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook