Про нас
увійти

Тернопільські легкоатлети вибороли путівки на чемпіонат Світу

категорія: Легка атлетика | дата: 26 06 2013
Тернопільські легкоатлети вибороли путівки на чемпіонат Світу

У Харкові завершився чемпіонат України з легкої атлетики  серед юнаків 1996 року народження і молодших.

Представник Чортківської ДЮСШ Віктор Сенчук у бігу на дистанції 200 метрів із результатом 22.60 здобув золоту нагороду. Тренери спортсмена Михайло Васірук та Валерій Больчаков. Ще одна медаль, але бронзового ґатунку, на рахунку вихованця ДЮСШ Тернопільського району Назара Штиюка (тренери Михайло та Тетяна Борейки). Легкоатлет з результатом 6.14,92 посів третє місце у бігу на 2000 м з перешкодами.

Такі здобутки дали Віктору Сенчуку та Назару Штиюку право виступити на чемпіонаті Світу з легкої атлетики серед юнаків, який 10-17 липня пройде в Донецьку, повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

Щодо інших результатів тернопільських легкоатлетів, то четверте місце на дистанції 3000 метрів із результатом 10.29,36 зайняла вихованка ОДЮСШ (тренер Ольга Стефанишина) Оксана Пиж. У стрибках в висоту представники ОДЮСШ "Колос" Олександр Хома та Юлія Лукачат (тренер Євген Кармелюк) показали шостий результат. Сьоме місце зайняв Володимир Допта у бігу на 400 метрів (ОДЮСШ "Колос", тренер Михайло Васірук).

Восьмими були: Володимир Начичко — у спортивній ходьбі на 10000 метрів ("Колос", тренер Ярослав Смечук), Іван Карюк — у метанні ядра (Бучацька ДЮСШ, тренер Іван Чуба) та Олег Цебринський — у бігу на 200 м ("Колос", тренер Михайло Васірук).

Також на чемпіонаті України з легкої атлетики серед юнаків виступили та показали такі результати: Христина Стефанишина — 10 місце у стрибках в висоту, Віталій Іванина — 11 місце в бігу на 2000 м з перешкодами, Ірина Конащук — 13 місце у стрибках в висоту), Анастасія Моначин — 16 місце у стрибках в висоту.

Додамо, що Федерація легкої атлетики Тернопільської області вітає легкоатлетів Віктора Сенчука, Назара Штиюка та їхніх тренерів Михайло Васірука, Валерія Большакова, Тетяну Борейко та Михайла Борейко з подоланням відбору для участі в складі команди України в чемпіонаті Світу з легкої атлетики серед юнаків та бажає їм успішного виступу.

Фото - ФЛАТО

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook