Легкоатлетка Оксана Ралько здобула дві медалі на чемпіонаті України

категорія: Легка атлетика | дата: 25 06 2013

Дві медалі привезла Оксана Ралько із чемпіонату України з легкої атлетики серед юніорів. Такі змагання відбулись у Харкові.

У бігу на дистанції 200 м з результатом 24.23 Оксана здобула золоту нагороду. А в бігу на 400 м із результатом 54.33 спортсменка виборола "срібло".

Також срібну нагороду для "медальної" скарбнички Тернопільщини завоювала Наталя Олійник. Спортсменка була другою у бігу на дистанції 5000 м. Її результат — 18.37.39. А на дистанції 3000 м Наталя із результатом 10.51,26 посіла 6 місце. Оксана Ралько та Наталя Олійник є вихованками обласної школи вищої спортивної майстерності, тренери Тетяна Борейко, Михайло Борейко та Ольга Стефанишина.

Бронзову медаль на чемпіонаті України в Харкові здобув і представник ДЮСШ Тернопільського району Микола Скоромний. У бігу на 3000 метрів з перешкодами спортсмен із результатом 9.51,83 став бронзовим призером. Тренери Тетяна Борейко та Михайло Борейко.

А вихованець ОДЮСШ "Колос" Олександр Бакаленко на дистанціях 100 і 200 метрів був на 14 та 17 місці, відповідно. Тренує спортсмена Михайло Васірук.

У загальнокомандному заліку на Чемпіонаті України з легкої атлетики серед юніорів тернопільська команда посіла 19 місце, повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.