Тернопільський легкоатлет поїде на чемпіонат Європи

категорія: Легка атлетика | дата: 10 06 2013

В Ялті завершився командний чемпіонат України серед дорослих і молоді з легкої атлетики, повідомляє управління фізкультури і спорту ТОДА.

Гідно виступили на цих змаганнях  представники Тернопільщини. Так, у метанні диска Іван Панасюк зайняв друге місце. Спортсмен встановив особистий рекорд та рекорд Тернопільської області для дорослих та молоді до 23 років, показавши результат — 58.48 м. Тренує атлета Володимир Кучеренко. Таким чином, Іван Панасюк здобув право у складі збірної України виступати на чемпіонаті Європи.

Друге місце серед чоловіків на змаганнях в Ялті посів і Андрій Бородкін у штовханні ядра 7.260 з результатом 18.49. Високі здобутки на чемпіонаті і у нашого легкоатлета Івана Стребкова. Так, в бігу на 3000 м спортсмен фінішував з результатом 8.08.85. Це — четвертий результат серед дорослих, але, разом із тим, такий виступ дозволив Івану Стребкову зайняти 1 місце у цьому виді серед молоді. На дистанції 5000 м з часом 13.56.75 Іван був другим.

Ще один вдалий виступ на рахунку Оксани Ралько. На дистанції 200 м з результатом 24.39 спортсменка зайняла 6 місце серед дорослих і 2 місце серед молоді.  Усі спортсмени представляють Тернопільську обласну школу вищої спортивної майстерності.

В Ялті завершився командний чемпіонат України серед дорослих і молоді з легкої атлетики.