Четверто тернопільських легкоатлетів можуть виступити на чемпіонаті Світу

категорія: Легка атлетика | дата: 03 06 2013

У Донецьку відбувся командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 1996 років народження і молодших. Участь у турнірі взяло 710 спортсменів з 27 областей України. Тернопілля на цих змаганнях представляло 12 спортсменів.

Загалом, команда нашої області набрала 242 очки і зайняла 15 загальнокомандне місце, повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

Щодо особистих результатів наших легкоатлетів, то перше місце у бігу на 3 тисячі метрів здобула вихованка ОДЮСШ Оксана Пиж. Її результат 10.16,92. Тренер спортсменки О.В.Стефанишина. Ще одна перемога — у зборівчанки Надії Луцик, яка здобула перше місце у бігу на 3 тисячі метрів з перешкодами з результатом 7.26,70 (тренери В.Р.Небельський, М.В.Сташків). Срібним призером у бігу на 200 метрів став Віктор Сенчук із Чорткова. Його результат — 22.56. Готували спортсмена до змагань М.С.Васірук, В.О.Большаков. До речі, у стрибках в довжину Віктор був четвертим (результат 6.53).

Ще одна медаль — бронза — на рахунку вихованця обласного ФСТ «Колос» Володимира Начичка, який став третім у спортивній ходьбі на 10 тисяч метрів (результат 48.54,77). Тренер спортсмена Я.І.Смечук.

Щодо інших результатів тернопільських легкоатлетів, то Назар Штиюк із Тернопільського району у бігу на 2 тисячі метрів з перешкодами був п’ятим (результат 6.16,66). Тренер спортсмена Т.М. Борейко. А вихованець "Колоса" Володимир Допта у бігу на 400 м став шостим (результат 51.69, тренер М.М.Васірук). Восьме місце в стрибках у висоту посіли Олександр Хома та Ірина Конащук ("Колос", тренер Є.Т.Кармелюк).

До речі, четверо призерів цих змагань — Оксана Пиж, Надія Луцик, Віктор Сенчук та Володимир Начичко — є кандидатами на участь у чемпіонаті Світу, який 7-10 липня відбудеться в Донецьку. І якщо участь Володимира та Віктора у цьому престижному турнірі вже підтверджена тим, що вони здали норматив "А", то дівчатам ще потрібно буде подолати останній етап відбору на змаганнях у місті Харкові, що пройдуть 23-24 червня.