Тернополяни — серед призерів XI літньої всеукраїнської Універсіади з легкої атлетики
![Тернополяни — серед призерів XI літньої всеукраїнської Універсіади з легкої атлетики](http://sports.te.ua/upload/news/bb64343f0100ade11c5e82b15b6fba9751a338fe39dcc.jpg)
Майже 500 спортсменів-студентів з 85 вищих навчальних закладів 26 регіонів України в Ялті змагалися за нагороди XI літньої всеукраїнської Універсіади з легкої атлетики.
У загальнокомандному заліку відзначилися студентські колективи Тернопільської, Сумської та Дніпропетровської областей, які фінішували на першому, другому та третьому місцях відповідно.
А серед вищих навчальних закладів найкращими стали студенти-легкоатлети Київського національного університету фізичного виховання та спорту України — 1358 очок, Тернопільського національного економічного університету — 1278 очок і Харківської державної академії фізичної культури — 767 очок.
За результатами змагань сформована збірна України з легкої атлетики, яка представлятиме вітчизняний студентський спорт на XXVII Всесвітній літній Універсіаді, що відбудеться з 6 по 17 липня в Казані (Росія).