Майже двісті легкоатлетів змагалися на тернопільському стадіоні

категорія: Легка атлетика | дата: 13 05 2013

10 травня на міському стадіоні відбулись відкритий чемпіонат міста Тернополя з легкої атлетики "Хто ти, майбутній олімпієць?" та обласні змагання за участю ДЮСШ західного регіону України, повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

10 команд із Тернопільської області та 4 команди, які представляли міста Луцьк, Хмельницький, Нетішин (Хмельницька область), Червоноград (Львівська область), стали учасницями цього турніру. Загалом свої досягнення демонстрували близько двохсот легкоатлетів.

Відбувався чемпіонат у таких дисциплінах: біг на 60 м, біг на 300 м, біг на 600 м, біг на 1000 метрів, спортивна ходьба на 2 км, стрибки у довжину, стрибки у висоту, штовхання ядра.

Серед спортсменів 1998/99 років народження це була особиста першість, а для учасників 2000 року народження і молодших — командна першість.

Щодо результатів команд, то серед команд ДЮСШ перше місце, набравши 1142 очки, завоювала легкоатлети з Бережан. Друге місце посіла команда ОДЮСШ "Колос". На їхньому рахунку 981 очко. Третій результат із 911 очками у представників ДЮСШ Тернопільського району.

Організаторами змагань виступили управління у справах сім’ї, молодіжної політики та спорту міської ради спільно з обласною ДЮСШ.