Про нас
увійти

Наталія Легонькова з Бережан здобула перемогу на марафоні в Белфасті

категорія: Легка атлетика | дата: 08 05 2013
Наталія Легонькова з Бережан здобула перемогу на марафоні в Белфасті

Українська легкоатлетка, наша землячка з Бережан Наталія Легонькова прийшла першою на марафоні у Белфасті, — повідомляє прес-служба федерації легкої атлетики України. Легонькова відзначилася перемогою з рекордом. З попереднього найкращого результату траси вона скинула більше двох хвилин і фінішувала з часом 2:36.50 год. Це стало і особистим найвищим досягненням спортсменки.

Ще кілька років тому Наталія Легонькова брала участь у забігах в якості любителя. А зараз на її рахунку перемоги на марафонах у Бидгощі, Единбурзі та Тулузі. Тепер вона додала до своїх здобутків перше місце і в Белфасті. Тренується Наталія у Тетяни Кузіної.

А щодо власне змагань, то такий марафон в ірландському місті Белфасті проходив уже 32 раз поспіль. Його офіційна назва — "The Deep RiverRock Belfast City Marathon". Ці змагання вважаються одними із провідних у Великобританії та Ірландії. Проводять їх у перший понеділок травня, — так званий May Day Bank Holiday Monday. Цього року це свято, яким традиційно відкривають літній сезон, припало на 6 травня.

Стартує Белфастський Міський Марафон від міської ратуші. Маршрут його проходить через всі райони Белфаста і завершується у парку Ormeau, тому змагання користуються величезною підтримкою у місцевих мешканців. Усі учасники марафону повинні завершити пробіг не менше ніж за 6 годин. Щороку до нього долучаються сотні людей.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook