У Тернополі змагалися "динамівці"

категорія: Легка атлетика | дата: 01 05 2013
У Тернополі змагалися

30 квітня у Тернополі відбулися змагання чемпіонату Тернопільської обласної організації ФСТ "Динамо" України з легкоатлетичного кросу за програмою комплексних змагань "Динаміада-2013".

41 спортсмен із десяти колективів правоохоронних органів області змагалися на дистанціях 1000, 3000 та 5000 метрів, повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

В особистому заліку переможцями на дистанції 1000 м стали Наталія Дорош та Сергій Марчук, на дистанції 3000 м — Віктор Дацюк, які представляли колектив фізкультури обласного управління МВС. На дистанції 5000 м перемогу здобув представник територіального управління Міністерства з надзвичайних ситуацій України в Тернопільській області Віталій Казмірук.

У загальнокомандному заліку перше місце посіла команда УМВС України в Тернопільській області. Другими були спортсмени із обласного управління з надзвичайних ситуацій. А третє місце — у команди другого батальйону в/ч 3002 Внутрішніх військ МВС України.

Переможці та призери змагань нагороджені кубками, дипломами та грамотами Тернопільської обласної організації ФСТ "Динамо" України.