Тернопільські легкоатлети брали участь в міжнародному турнірі

категорія: Легка атлетика | дата: 19 04 2013

Десять спортсменів Тернопільської ОДЮСШ "Колос" стали учасниками 40-го міжнародного легкоатлетичного турніру на "Кубок Рівного". Ці змагання зібрали 360 учасників, які представляли команди з багатьох областей України, а також збірну з міста Брест (Білорусь).

Щодо виступів тернопільських легкоатлетів, то в стрибках у висоту Олександр Хома виборов золоту медаль з результатом 185 см. У цьому ж секторі Ірина Конащук одержала перемогу серед дівчат. Її результат 161 см. З таким же результатом друге місце зайняла Юлія Лукачат. Третє місце також виборола спортсменка ОДЮСШ «Колос» Анастасія Моначин і подолала планку на висоті 155 см. Тренує спортсменів Євген Кармелюк.

Не менш вдало виступили і вихованці тренера-викладача Наталії Гавронської. Андрій Стахів у молодшій віковій групі на дистанції 100 м виборов 3 місце і показав час 11,9 с. Серед старших дівчат Марія Хрома фінішувала другою із результатом 13,1 с.

Збірна естафетна команда 4х100 м у складі Андрія Стахіва, Володимира Допти, Олега Цебринського та Віктора Сенчука (м. Чортків) завоювала перше місце. У цьому ж виді програми Леся Лесів, Ірина Конащук, Юлія Лукачат і Марія Хрома зайняли 2 місце, повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.