Тернопільський легкоатлет Іван Стребков у Цюрупінську виборов "золото"

категорія: Легка атлетика | дата: 01 04 2013
Тернопільський легкоатлет Іван Стребков у Цюрупінську виборов

Золоту медаль здобув тернопільський спортсмен Іван Стребков на Чемпіонаті України з легкої атлетики (крос) серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Змагання відбувалися в Цюрупинську, що на Херсонщині.

Участь у них взяли представники двадцяти областей України: Київської, Дніпропетровської, Xерсонської, Миколаївської, Хмельницької, Полтавської, Вінницької, Волинської, Донецької, Харкiвської, Чернівецької, Запорізької, Житомирської, Івано-Франкiвської, Кіровоградської, Одеської, Закарпатської, АР Крим та міста Києва. Траса, де проходили змагання, була прокладена на дослідній станції Цюрупинського лісництва, і дистанції визначалися залежно від статі та вікової категорії, в якій виступали спортсмени.

Відтак, на 10-кілометровій дистанції із результатом 32.42 хв першим дістався фінішу учасник чемпіонату Європи-2013 у приміщенні тернополянин Іван Стребков, який представляє ШВСМ-ФСТ "Динамо". Цей результат і збагатив спортивну скарбничку області на ще одну золоту нагороду.

Щодо виступів інших тернопільських атлетів, то Руслан Даньків та Іщук Іван, які представляють ОДЮСШ-ФСТ "Динамо",  на дистанції 10 км посіли, відповідно, п’яте і шосте місця.

На 4-кілометровій дистанції серед юніорів представниця ШВСМ Наталія Олійник зайняла 7 місце. У кросі на 4 км серед чоловіків Андрій Здебський (ШВСМ-ФСТ "Динамо") був тринадцятим.

У загальнокомандному заліку збірна Тернопільської області посіла 15 місце, а переможцями серед команд стали легкоатлети Київщини. Друге місце у дніпропетровських спортсменів, третіми були представники міста Києва.