Про нас
увійти

Тернополянин став чемпіоном України з легкоатлетичного двоборства

категорія: Легка атлетика | дата: 30 03 2013
Тернополянин став чемпіоном України з легкоатлетичного двоборства

Оскільки напередодні минулих вихідних сніговий буревій лише розпочав свій наступ на Київ, талановиті юні прихильники "королеви спорту" з більшості куточків нашої держави встигли добратися до столиці, аби посперечатися за нагороди юнацького чемпіонату України з легкоатлетичних двоборства і п’ятиборства в приміщенні серед вихованців дитячо-юнацьких і спеціалізованих спортивних шкіл.

Під гомін стихії за вікном манежу одним із героїв стартів став вихованець Наталі Гавронської з Тернопільської ОДЮСШ "Колос". Учень ЗОШ №9, якому любов до легкої атлетики прищепив учитель фізкультури Василь Ребар, у секторі для стрибків у довжину завершив змагання з третім результатом — 5 метрів 87 сантиметрів. А особисте досягнення в бігу на 60 метрів (7,54 секунди), окрім другого місця в спринті, принесло ще й чемпіонський титул у двоборстві. За сумою обох дисциплін нікому з ровесників так і не вдалося його випередити.

Непогано виступив також вихованець Бучацької ДЮСШ, онук і тезка відомого тренера Івана Чуби Іван Карюк. Перемога в секторі для метання ядра і пристойний результат у спринті дозволили юнаку посісти підсумкову шосту позицію.

Джерело: Вільне  житття

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook