Про нас
увійти

Студентка тернопільського вузу претендує на звання кращої легкоатлетки Європи

категорія: Легка атлетика | дата: 12 03 2013
Студентка тернопільського вузу претендує на звання кращої легкоатлетки Європи

Європейська асоціація легкої атлетики розпочала опитування громадськості і спеціалістів, щоб визначити найкращих легкоатлетів континенту в лютому.

Цього разу до переліку номінантів у порядку винятку вирішили включити і тих спортсменів, які виступали на чемпіонаті Європи у Гетеборгу 1–3 березня, інформує сайт НОК.

Зважаючи на це, до числа номінантів потрапили дві українки — Наталія Лупу (800 м), яка є студенткою 5 курсу Тернопільського національного економічного університету та Ольга Саладуха (потрійний стрибок). Обидві наші співвітчизниці святкували перемогу на чемпіонаті Європи.

Наталія тактично грамотну провела фінальний забіг, прискорившись за 200 метрів до фінішу, що й забезпечило їй чемпіонський титул — 2.00,26. Зазначимо, що атлетка має "срібло" зимового чемпіонату Світу-2012.

Чинна чемпіонка світу, бронзова медалістка Олімпійських ігор-2012 Ольга Саладуха їхала до Гетеборга лідером сезону в світі. У першій же спробі вона довела своє домінування над суперницями, приземлившись на позначці 14,88 м. Цей результат став кращим у світовому топ-листі, а також — новим рекордом України.

Проголосувати за наших спортсменок ви можете за посиланням https://www.facebook.com/EuropeanAthletics/app_493604760695573.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook