Тернопільська спортсменка здобула "срібло" на світових змаганнях з легкоатлетичного кросу

категорія: Легка атлетика | дата: 01 03 2023

Наталія Стребкова здобула "срібну" медаль на етапі Світового легкоатлетичного туру з кросу категорії "Gold" у Португалії.

Як повідомили у пресслужбі Національного олімпійського комітету України, спортсменка показала другий час – 21 хвилина 38 секунд на фініші дистанції 6,37 км, поступившись лише суперниці з Ефіопії Лікіні Амебо, яка пробігла за 21:35.

У НОК додали, що змагання з легкоатлетичного кросу "Almond Blossom Cross Country" проводяться у Португалії з 1977 року. Серед переможців є представник України – Сергій Лебідь, який став найкращим у 2007 році.

Нагадаємо, Наталія Стребкова родом з Івано-Франківщини. На національній арені представляє Тернопільську область.

Нещодавно вона перемогла на зимовому чемпіонаті України з легкої атлетики серед дорослих та молоді. Спортсменка зайняла перше місце в бігу на 3000 метрів.

Джерело: Тернополяни