Про нас
увійти

Тернопільські легкоатлети здобули нагороди у Києві та Євпаторії

категорія: Легка атлетика | дата: 04 03 2013
Тернопільські легкоатлети здобули нагороди у Києві та Євпаторії

Комітет з фізичного виховання та спорту МОН України 26-28  лютого, в Києві проводив чемпіонат України з легкої атлетики серед школярів 1996 р.н. і молодших. 

Високими результатами відзначились юні спортсмени Тернопільщини. Хоча приймало участь тільки три школярки, але усі повернулись з нагородами.

Порадували вихованки тренера Зборівської ДЮСШ Небельського Володимира —  Надія Луцик, яка виборола 1-е місце з бігу на 1500 м з перешкодами, та її молодша подруга Більчак Оксана,  вперше виконавши норматив 1-го дорослого розряду, ставши  третьою в бігу на 800 метрів; а друге місце в бігу на 3000 метрів за Пиж Оксаною (ОДЮСШ, тренер Стефанишина О.В.).

Також 1-2 березня в м. Євпаторія (АР Крим) відбувся чемпіонат України з спортивної ходьби.  Показавши результат 1-го дорослого розряду 2-е місце на 10000 метрів серед юнаків виборов уродженець Шумщини — Начичко Володимир, який на даний час підвищує свою майстерність в ШВСМ( тренер Смечук Я.І.).

П’ятою та сьомою серед юніорів на 10000 метрів стали Стадник Ольга та Сорока Олена і восьмою серед дівчат на 5000 метрів закінчила дистанцію Іваницька Валентина. Усі дівчата тренуються в  ОДЮСШ "Колос" у тренера Зозулі В.М.

Луцик Надія, Пиж Оксана, та Начичко Володимир є кандидатами на участь в чемпіонаті Світу серед юнаків, який відбудеться в липні місяці в Донецьку.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook