Тернопільські легкоатлети виступили в чемпіонаті Хмельницького обласного центру учнівської молоді
категорія: Легка атлетика | дата: 10 11 2022
![Тернопільські легкоатлети виступили в чемпіонаті Хмельницького обласного центру учнівської молоді](http://sports.te.ua/upload/news/6e626151eb2bffc1582ab667c90b5b83636cd8d0db695.jpg)
4 листопада, легкоатлети Тернопільської обласної ДЮСШ з літніх видів спорту взяли участь у відкритому чемпіонаті Хмельницького обласного центру учнівської молоді серед юнаків та дівчат 2006/2007, 2008 р.н.
На дистанції 300 метрів Сорока Анна виборола бронзу, Овод Єва у бігу на 60 метрів стала четвертою та встановила особистий рекорд 08,00 с, а Лоїк Софія на цій ж дистанції зайняла дев’яте місце.
Тренують дівчат тренери-викладачі Рибій Назарій Богданович та Рибій Софія Володимирівна.