Про нас
увійти

Легкоатлет з Тернопільщини представлятиме іншу область на змаганнях

категорія: Легка атлетика | дата: 03 02 2022
Легкоатлет з Тернопільщини представлятиме іншу область на змаганнях

Легкоатлет Іван Стребков у 2022-му році не представлятиме Тернопільщину на Всеукраїнських змаганнях. Відтепер спортсмен виступатиме за Київську область. Про це він повідомив Федерацію легкої атлетики Тернопільщини наприкінці минулого року після того, як обласна спортивна комісія не призначила легкоатлету річної стипендії. Про це розповів президент обласної Федерації Валерій Єднак.

"Федерація легкої атлетики відправила на затвердження двох кращих атлетів, мене і Наталю. Але інші люди обирали. Вони вирішили, що є кращі кандидати. Вважаю, що після такої неповаги залишатися в області, то це не поважати себе. Хочу сказати, що своїх спортсменів потрібно підтримувати і фінансово, іншими методами для того, щоб вони не йшли в інші області. Ми починали тренуватися в цій області. Доходить до того моменту, що розумієш, що це просто благодійні виступи, а благодійні виступи мають властивість закінчуватись. От вони в моєму випадку й завершилися", – каже Іван Стребков.

Цього року щомісячні стипендії – 6500 гривень призначили 15 спортсменам Тернопільщини. З них двоє легкоатлетів.

"Цього року отримали дві людини. Це Наталя Стребкова і Чауш Матвій. Наталя – це учасниця Олімпійських ігор, а Матвій цього року виграв Всесвітні шкільні ігри. Став чемпіоном. Тому їм двом дали можливість. Хоча від Федерації ми подавали обидвох і Івана, і Наталю. Ми завжди намагаємося подати тих, хто кращий. Ми багато не подаємо на список. Я не можу сказати, який принцип вибору, чим користуються, якими критеріями. Це все було цивілізовано. Він написав заяву. Ми зібралися радою Федерації нашої, проголосували, підписали і він перейшов. Ми розсталися нормально, без якихось претензій. Є образа, але ми намагалися зробити все, що можем, але не завжди нас чули", – каже Єднак.

Нагадаємо, 30-тирічного легкоатлета Івана Стребкова в 2021 році обласна Федерація визнала найкращим легкоатлетом Тернопільщини. Спортсмен представляв нашу область на Всеукраїнських змаганнях з бігу з 2007-го року. За цей час він встановив рекорди з бігу на 800, 1500, 3000, 5 000 і 10 000 метрів. Також Іван Стребков є рекордсменом у напівмарафоні. Про це розповів Валерій Єднак.

Джерело: Суспільне

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook