Про нас
увійти

Легкоатлети з Тернопільщини здобули нагороди на чемпіонаті Івано-Франківської області

категорія: Легка атлетика | дата: 08 01 2022
Легкоатлети з Тернопільщини здобули нагороди на чемпіонаті Івано-Франківської області

Спортсмени з Тернопільщини здобули медалі на відкритому Новорічному чемпіонаті Івано-Франківської області з легкої атлетики у приміщенні.

Сім нагород завоювали вихованці обласної ДЮСШ: в бігу на 50 м серед чоловіків перемогу здобув Ігор Танасійчук (ТНПУ імені В. Гнатюка), в стрибках у висоту перше місце серед жінок виборола Руслана Муравська, а Денис Загалюк (ТНПУ імені В. Гнатюка) серед чоловіків став другим. Тренер спортсменів Михайло Васірук, зазначили у ТОДА.

Ще три нагороди на новорічних змаганнях в Івано-Франківську і за метальниками: в штовханні ядра серед юнаків Олексій Навроцький з особистим рекордом був другим, Максим Прокопець – третім.

А серед жінок бронзовою призеркою стала Дарина Мостова (ТНПУ ім. В. Гнатюка). Тренують спортсменів Галина Шмуляєва та Леонід Дахновський.

Ще одну бронзову медаль у бігу на 60 м серед дівчат виборола наймолодша учасниця Інна Чистух (тренери Богдан та Оксана Дуди).

Серед дорослих спортсменів "золотом" відзначився і викладач ТНПУ ім. В. Гнатюка Олександр Хома, який у змаганнях зі стрибків у висоту виборов перше місце серед чоловіків.

Вдало виступили на турнірі в Івано-Франківську і представники регіонального центру та ДЮСШІ "Інваспорт". Срібними призерками стали Єлизавета Ільєнко, яка виборола друге місце у стрибках у висоту серед дівчат 2004-2008 р.н., та Ольга Зазуляк, яка була другою в бігу на дистанції 50 м серед жінок. Тренуються спортсменки у викладачів ДЮСШІ "Інваспорт" - заслуженого тренера України Івана Салука та майстра спорту України Віктора Ворка.

Джерело: Тернополяни

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook