Юні легкоатлети тернопільського "Інваспорту" вдало виступили на чемпіонаті області у Рівному

категорія: Легка атлетика | дата: 13 12 2021

Вихованці Тернопільського регіонального центру та ДЮСШІ "Інваспорт" стали Єлизавета Ільєнко, Мар’ян Репета; Валентин Томащук стали учасниками відкритого чемпіонату Рівненської області з легкої атлетики, повідомляє Управління молоді, спорту та іміджевих проектів Тернопільської ОДА.

На ці легкоатлетичні старти з’їхалося близько 230 спортсменів. У підсумку кандидат у майстри спорту України, учениця Тернопільського обласного навчально-реабілітаційного центру Єлизавета Ільєнко стала бронзовою призеркою у бігу на дистанції 30 метрів і посіла четверте місце у стрибку в довжину.

Учень Тернопільського обласного навчально-реабілітаційного центру Валентин Томащук був п’ятим у бігу на дистанції 600 м і дев’ятим  - на дистанції 30 м.

Результати Мар’яна Репети, першокурсника факультету фізвиховання ТНПУ ім. Гнатюка такі: 6 місце - біг на дистанції 30 м; 8 місце - стрибок у довжину.

Тренуються спортсмени в тренера-викладача ДЮСШІ "Інваспорт", майстра спорту України Віктора Ворка.