Про нас
увійти

Діана Марущак стала чемпіонкою України в бігу на 2000 метрів з перешкодами

категорія: Легка атлетика | дата: 01 10 2021
Діана Марущак стала чемпіонкою України в бігу на 2000 метрів з перешкодами

В Івано-Франківську, на базі спортивного комплексу НТУ нафти і газу імені А. Гемби, відбувся Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮШОР (2004 р.н. та молодші), повідомляє Управління молоді, спорту та іміджевих проектів Тернопільської ОДА.

Змагались на турнірі і представники Тернопілля. Так, чемпіонкою України в бігу на 2000 м з перешкодами стала вихованка обласної ДЮСШ Марущак Діана (тренери Дуда Богдан, Токарчук Василь), - повідомляє Федерація легкої атлетики області.

Наші стрибуни - вихованці тренера Євгена Кармелюка - Чауш Матвій та Терещук Марко в потрійному стрибку вибороли четверте та дев’яте місця, а Міхеєва Дар’я в стрибках у висоту стала восьмою.

Успішно виступили і метальники: в метанні спису Петришин Степан та Навроцький Олексій зайняли відповідно п’яте та шосте місця, а в штовханні ядра Прокопець Максим був десятим. Усі є вихованцями обласної ДЮСШ, тренери Шмуляєва Галина, Дахновський Леонід. Також вихованка Івана Чуби з Бучацької ДЮСШ Бучинська Наталя в метанні диску виборола сьоме місце.

Необхідно відзначити і успіхи наймолодших учасниць тернопільської команди: в бігу на 1500 м Правецька Оля була одинадцятою, а в спортивній ходьбі на 3000 м Ронталюк Софія, з особистим результатом - тринадцята; Тріщук Мар’яна - чотирнадцята (тренер Ольга Стефанишина, ОДЮСШ).

В командному заліку серед 45 спортивних шкіл України, які брали участь у змаганнях в Івано-Франківську, легкоатлети обласної ДЮСШ, здобувши110 очок, зайняли сьоме місце.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook