Про нас
увійти

Тернополянка Діана Марущак – чемпіонка України у бігу

категорія: Легка атлетика | дата: 09 07 2021
Тернополянка Діана Марущак – чемпіонка України у бігу

У Львові, вперше на оновленому стадіоні "Скіф" інституту фізичної культури, провели чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2004 р.н. і молодших, повідомляє Управління молоді, спорту та іміджевих проектів Тернопільської ОДА.

Учасниками змагань стали 624 спортсмени із 25 областей України.

Відзначилася на цьому турнірі вихованка Тернопільської ОДЮСШ та тренерського тандему Богдана та Оксани Дудів – Діана Марущак. В бігу на 2000 м з перешкодами з результатом 7.12,58 сек спортсменка впевнено здобула перемогу, виборовши золоту медаль.

Щодо виступів інших тернопільських легкоатлетів, то Антонюк Андріана-Марія у бігу на 3000 м (Зборівська ДЮСШ, тренер Небельський В.Р.) посіла п’яте місце, в стрибках у висоту Міхєєва Дар’я (Тернопіль, тренери Кармелюк Є.Т.) та Чауш Матвій (Микулинецька ОТГ, тренер Кармелюк Є.Т.) були восьмими; дев’яті місця посіли Кацалап Ангеліна у метанні молота 3 кг (ОДЮСШ з літніх видів спорту, тренери Яковів В.І.) та Мочук Марія у бігу на 2000 метрів з перешкодами (Зборівська ДЮСШ, тренери Небельський В.Р.); десяті місця у турнірній таблиці посіли Варушичев Ілля у стрибках у висоту (Великогаївська ОТГ, тренери Кармелюк Є.Т., Назарко В.В.) та Навроцький Олексій у метанні спису (ОДЮСШ, тренери Шмуляєва Г.М., Дахновський Л.В.).

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook