Про нас
увійти

Іван та Наталія Стребкова – чемпіони України з бігу у Луцьку

категорія: Легка атлетика | дата: 20 05 2021
Іван та Наталія Стребкова – чемпіони України з бігу у Луцьку

Тернопільські спортсмени Іван Стребков та Наталія Стребкова стали переможцями командного чемпіонату України з легкої атлетики, який 17 травня відбувся в Луцьку, повідомляє управління фізичної культури і спорту ТОДА.

Іван був чемпіоном у бігу на 3000 м з результатом 8.08,77 с, а Наталія отримала такий високий титул за перше місце в бігу на 3000 м з перешкодами (результат 10.09,16 с). Відтак, як повідомив тренер спортсменів Олександр Степанюк, наші легкоатлети вибороли право представляти Україну на командному чемпіонаті Європи (супер ліга), який 29-30 травня проходитиме в Польщі.

До речі, Іван Стребков також виступатиме на Кубку Європи в бігу на 10000 м. Такі змагання 5 червня відбудуться у Бірмінгемі (Велика Британія). Путівку на цей турнір Іван здобув на змаганнях у Черкасах.

Спортсмени представляють ФСТ «Динамо» та Тернопільську обласну ШВСМ. Наталя є випускницею Тернопілького національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, а Іван закінчив магістратуру цього університету. Тренери Олександр Степанюк та Михайло Борейко.

Стосовно ж виступів на командному чемпіонаті України з легкої атлетики у Луцьку інших тернопільських атлетів, то в метанні диска Олександр Шилівський з результатом 50,21 м посів шосте місце (ШВСМ, МОН, тренери Іван Панасюк та Олег Данилюк).

В стрибках у висоту Христина Стефанишина з результатом 1,75 м була сьомою (ШВСМ, ФСТ «Динамо», тренери Євген Кармелюк, Віктор Ворко, Ольга Стефанишина), Олександр Хома з результатом 2,04 м посів тринадцяте місце (ШВСМ, ФСТ «Колос», тренери Михайло Васірук та Євген Кармелюк), а Денис Загалюк із особистим досягненням 2,00 м був чотирнадцятим (ОДЮСШ, МОН, тренер Михайло Васірук).

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook