Про нас
увійти

Тетяна Когут здобула "срібло" в Командному чемпіонаті України з легкої атлетики в приміщенні

категорія: Легка атлетика | дата: 03 02 2021
Тетяна Когут здобула "срібло" в Командному чемпіонаті України з легкої атлетики в приміщенні

Успішно продемонструвала свій потенціал серед дорослих спортсменів вихованка Бережанської ДЮСШ, чемпіонка України серед юніорок Тетяна Когут на Командному чемпіонаті України з легкої атлетики в приміщенні в Сумах, повідомляє управління фізичної культури і спорту ТОДА.

В бігу на 2000 м з перешкодами Тетяна зуміла скласти конкуренцію старшим легкоатлеткам і з особистим досягненням 6.54,69 сек фінішувала другою. Відтак у здобутку талановитої спортсменки, яку тренують Володимир Дуда та Богдан Дуда, - срібна нагорода.

В цій же дисципліні Віктор Гнатів з результатом 5.58.69 сек став четвертим, а Дмитро Сулило – дев’ятим (6.05.13 сек). Спортсмени представляють ШВСМ та обласну ДЮСШ, тренери Богдан та Оксана Дуди.

Щодо результатів інших представників збірної області, то в стрибках у висоту Христина Стефанишина (ШВСМ, тренер Віктор Ворко) виборола шосте місце (175 см), а Олександр Хома (ШВСМ, тренер Михайло Васірук) та Денис Загалюк (ОДЮСШ,  тренер Михайло Васірук), стрибнувши на 2 м, зайняли відповідно одинадцяте та тринадцяте місця,

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook