Тернопільські легкоатлети привезли з Луцька п’ять медалей

категорія: Легка атлетика | дата: 23 09 2020

Успішно виступили легкоатлети обласної ДЮСШ на Командному чемпіонаті України серед ДЮСШ, СДЮШОР (юнаки 2003 р.н. та мол.), який проходив 18-20 вересня в Луцьку. Виборовши п’ять медалей та показавши високі результати, команда школи серед сорока семи ДЮСШ України зайняла високе п’яте місце, - повідомляє Федерація легкої атлетики Тернопільської області.

Щодо результатів, то не було рівних в бігу на 2000 метрів з перешкодами Тетяні Когут - студентці ЗУНУ, вихованці Бережанської ДЮСШ та тренера Володимира Дуди. З результатом 7.14,05 сек спортсменка у цій дисципліні виборола золоту нагороду. Ще одну медаль, але бронзового гатунку, Тетяна Когут здобула і в бігу на 3000 м, зумівши з результатом 10.24,49 сек стати третім призером на цій дистанції.

Ще дві медалі в бігу на 2000 м з перешкодами - "срібну" і "бронзову" для скарбнички області вибороли Дмитро Сулило (6.16.42 сек), який посів друге місце, та Діана Марущак (7.43,19 сек), яка була третьою. Обох спортсменів тренують Богдан та Оксана Дуди.

Ще одну бронзову нагороду в потрійному стрибку (13.98 м) здобув Ігор Танасійчук (тренери Михайло Васірук, Наталя Гавронська).

Також успішно виступили і інші учасники тернопільської команди: сьомі місця посіли – в метанні спису Степан Петришин (46,76 м), Дарина Мостова (32.61 м) та стрибках в висоту - Дар’я Міхєєва (160 см).