Про нас
увійти

У Запоріжжі тернопільські легкоатлети ставали чемпіонами та здобували медалі

категорія: Легка атлетика | дата: 05 02 2013
У Запоріжжі тернопільські легкоатлети ставали чемпіонами та здобували медалі

З медалями повернулись юні легкоатлети Тернопільщини з міста Запоріжжя, де відбувся Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 1996 р.н. і молодших. Про це Спорт Тернопільщини повідомили в обласній дитячо-юнацькій спортивній школі.

З великою перевагою в бігу на 3000 метрів чемпіонкою України стала вихованка Гусятинської ДЮСШ — Пиж Оксана, яка на даний час навчається в Тернополі в ТВПУ ресторанного сервісу і торгівлі. Тренується талановита спортсменка в тренера Стефанишиної О.В.(ОДЮСШ).

Також І місце в бігу на 2000 метрів з перешкодами — за Луцик Надією (Зборівська ДЮСШ, тренер Небельський В.Р.), і ще одну медаль для команди області виборов Сенчук Віктор (Чортківська ДЮСШ, тренери Большаков В.О., Васірук М.С.). Дані спортсмени є кандидатами на участь в чемпіонатах Світу та Європи з легкої атлетики, які пройдуть в цьому році у Донецьку та Нідерландах.

За результатами змагань добре виступили і інші легкоатлети, зокрема: 4 місце в спортивній ходьбі на 5000 метрів — Начичко Володимир; шості місця відповідно зайняли: в стрибках в висоту — Лукачат Юля та в бігу на 2000 метрів з перешкодами — Штиюк Назар; десяте місце в бігу на 200 метрів з 96 учасників посів Цебринський Олег, вперше виконавши норматив І дорослого розряду; одинадцятим в штовханні ядра став Домбровський Назарій; і дванадцятою в бігу на 800 метрів стала наймолодша наша учасниця — Більчак Оксана (1998 р. н.). Загалом серед усіх областей України, наша команда зайняла 14 місце.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook