Про нас
увійти

Тернополянка стала бронзовою призеркою Міжнародних змагань з легкої атлетики

категорія: Легка атлетика | дата: 30 01 2013
Тернополянка стала бронзовою призеркою Міжнародних змагань з легкої атлетики

У всеукраїнських змаганнях стрибунів у висоту за участю зарубіжних атлетів "Меморіал Олексія Дем’янюка", які традиційно проводяться в Львові на початку року, взяли участь і тернопільські спортсмени. Особливих лаврів, щоправда, не здобули.

На п’єдестал пошани пощастило піднятися лише вихованці Євгена Кармелюка з Тернопільської обласної дитячо-юнацької спортивної школи "Колос" Юлії Лукачат. У суперечці дівчат до сімнадцяти років вона разом із однією з львів’янок сперечалася за друге місце. Обидві конкурентки підкорили планку на висоті 165 сантиметрів. За меншою кількістю використаних спроб суперниці присудили друге місце, а Юлії довелося задовольнитися третім.

Уже на початку наступного тижня не лише на стрибунів у висоту, але й на представників інших легкоатлетичних дисциплін чекають перші офіційні старти. З 28 по 30 січня найсильніші представники вітчизняної "королеви спорту" сперечатимуться в Запоріжжі за нагороди командного чемпіонату України в приміщеннях. А відразу після закінчення цих змагань господарями запорізького манежу стануть вихованці дитячо-юнацьких і спеціалізованих спортивних шкіл, які теж визначать лауреатів чемпіонату України.

Джерело: Вільне життя

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook