Тернополянка двічі тріумфувала на чемпіонаті світу з легкої атлетики
![Тернополянка двічі тріумфувала на чемпіонаті світу з легкої атлетики](http://sports.te.ua/upload/news/ccd9afe4c2f7203f374f37b4ccb975045e5cc7e438188.jpg)
Дві золоті та срібну медаль отримала представниця тернопільського центру та спортшколи "Інваспорт" Ольга Зазуляк, повідомляє 20 хвилин.
Наша землячка з 24 до 28 лютого змагалась на чемпіонаті чемпіонат світу з легкої атлетики у приміщенні серед спортсменів з порушенням розумового і фізичного розвитку у складі національної паралімпійської збірної України.
Чемпіонкою світу Ольга Зазуляк стала у забігах 4 по 200 м та 4 по 400 м. Також у її активі срібна нагорода у потрійному стрибку з результатом 10.84 м.
Ольга Зазуляк має звання Майстра спорту України Міжнародного класу. Тренується під керівництвом заслуженого тренера України Івана Салука.