Про нас
увійти

Тернопільські легкоатлети завоювали дев'ять медалей на чемпіонаті України серед ветеранів

категорія: Легка атлетика | дата: 19 02 2020
Тернопільські легкоатлети завоювали дев'ять медалей на чемпіонаті України серед ветеранів

Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед ветеранів відбувся у Києві, повідомляє управління фізичної культури і спорту ТОДА.

Учасниками його стали понад триста спортсменів з 21-го регіону нашої держави. Нашу область представляли четверо атлетів - Віра Зозуля, Микола Кітчак, Василь Мокринський та Іван Салук. Нашим землякам вдалося завоювати чотири золотих і п’ять срібних медалей і, здобувши командних 587,87 очок, посісти четверте місце у третій групі областей.

Так, майстер спорту України міжнародного класу, триразова учасниця Олімпійських ігор, тренер-викладач ОДЮСШ із літніх видів спорту Віра Зозуля виборола дві золотих та одну срібну нагороди. У спортивній ходьбі на 3000 метрів у віковій категорії 45-49 років з результатом 16.03,04 сек спортсменка стала чемпіонкою, отримавши "золото", та здобула друге місце і відповідно - "срібло", у загальному рейтингу жінок, які змагалися в цьому виді. Також Віра Зозуля виборола золоту медаль у бігу на 1500 метрів.

Інші троє учасників команди представляли в обласній збірній Тернопільський район. Серед спорстменів, старших 60 років, Микола Кітчак із Лозової переміг у потрійному стрибку і фінішував другим у спринті на 60 метрів. У віковій групі до 60 років Василь Мокринський з Настасова завоював срібну нагороду в бігу на 1500 метрів, а на дистанції 3000 метрів фінішував п’ятим.

Заслужений тренер України Іван Салук із Плотичі здобув три нагороди: "золото" в штовханні ядра та два "срібла" - в потрійному стрибку і в спринті на 60 метрів.

Участь наших спортсменів у турнірі відбулась за сприяння управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації, відділу молоді і спорту Тернопільської райдержадміністрації та обласної ДЮСШ із літніх видів спорту.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook