Про нас
увійти | реєстрація

Тернопільські легкоатлети вдало виступили на чемпіонаті України серед юнаків

категорія: Легка атлетика | дата: 01 02 2020 | переглядів: 395
Тернопільські легкоатлети вдало виступили на чемпіонаті України серед юнаків

Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 року народження і молодших впродовж трьох днів тривав у Сумах, в легкоатлетичному манежі університету банківської справи, повідомляє управління фізичної культури і спорту ТОДА.

Команду Тернопільщини на турнірі представляло восьмеро легкоатлетів. Як повідомляє Федерація легкої атлетики Тернопільської області, наші спортсмени вдало виступили на цих змаганнях, покращивши свої особисті досягнення. Так, у бігу на 2000 м з перешкодами, з результатом 6.16,1 сек, Дмитро Сулило виборов перше місце і, відповідно, золоту нагороду та звання чемпіона України. Шостим на цій же дистанції був Андрій Ревнюк (результат 6.37,6 сек). Легкоатлети тренуються в обласній ДЮСШ, тренери Богдан та Оксана Дуди.

Ігор Танасійчук, стрибнувши в довжину на 6.59 м, став шостим, а Максим Пупко в потрійному стрибку з результатом 13.96 зайняв сьоме місце. Тренують спортсменів в ОДЮСШ з літніх видів спорту Михайло Васірук та Наталя Гавронська.

В штовханні ядра з результатом 11.25 м дев’ятою стала Мостова Дарина (ОДЮСШ, тренери Галина Шмуляєва, Леонід Дахновський).

Треба відзначити також Максима Клименка (ОДЮСШ з літніх видів спорту, тренери Олег Данилюк, Олена Клименко), який в бігу на 200 м показав результат 24.01 сек. і виконав норматив першого дорослого розряду.

Додамо, що цими днями у Сумах проходить командний чемпіонат України в приміщенні, а 3-4 лютого відбуватиметься чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook