Про нас
увійти

Тернопільські легкоатлети взяли участь у "Фестивалі бігу"

категорія: Легка атлетика | дата: 17 01 2013
Тернопільські легкоатлети взяли участь у

Відзначити новорічно-різдвяні свята на біговій доріжці львівські прихильники "королеви спорту" запросили колег із Рівненської, Закарпатської, Волинської, Тернопільської та Івано-Франківської областей.

Під час "Фестивалю бігу", який відбувся в легкоатлетичному манежі велосипедного треку Збройних сил, глядачі дістали можливість бути свідками напруженої боротьби на різних дистанціях. Не осоромилися і найсильніші з наших земляків. Член збірної України Оксана Ралько порадувала своїх наставників Тетяну і Михайла Борейків другим місцем у забігу юніорок на 300 метрів. Не менш вдало дистанцію довжиною в одну милю (1609 метрів) подолали вихованці Тернопільської ОДЮСШ Наталя Олійник і Павло Гудзь. Окрім підопічних Ольги Стефанишиної і Богдана Дуди, до числа призерів (третє місце) тут потрапила і Людмила Мула, яка у вже згаданій ОДЮСШ тренується під керівництвом Лесі Волинець. Не можна не відзначити також ще одного вихованця сімейного дуету Борейків: у забігу на 1000 метрів Назар Штиюк із Тернопільської районної ДЮСШ удостоївся срібної нагороди.

Зимова відпустка не особливо вплинула також на рівень підготовки кращих атлетів із спринтерського цеху заслуженого тренера України Михайла Васірука. У бігу на 60 метрів переміг Олег Данилюк, другим фінішував Андрій Панькевич. А з молодших підопічних тренера Тернопільської ОДЮСШ "Колос" порадував Віктор Сенчук, якого Михайлові Степановичу торік передав інший досвідчений фахівець, тренер Чортківської ДЮСШ Валерій Большаков. Юнак став кращим серед ровесників у вирішальному забігу на 100 метрів.

Після новорічно-різдвяних свят легкоатлети продовжать боротьбу за нагороди різноманітних всеукраїнських стартів у приміщеннях. Уже наступного тижня знову поїдуть до Львова для участі у відкритій першості сусідньої області. А наприкінці січня в Запоріжжі відбудуться командний чемпіонат України і чемпіонат України серед вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл.

Джерело: Вільне життя

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook