Про нас
увійти | реєстрація

Легкоатлети Тернопільщини успішно виступили на юнацькому чемпіонаті України серед ДЮСШ в Кропивницькому

категорія: Легка атлетика | дата: 26 09 2019 | переглядів: 441
Легкоатлети Тернопільщини успішно виступили на юнацькому чемпіонаті України серед ДЮСШ в Кропивницькому

Чотири медалі здобули легкоатлети нашої області на чемпіонаті України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків 2002 р.н. та молодших, який відбувся 20-22 вересня в Кропивницькому.

Чемпіонкою України в штовханні ядра серед дівчат стала Валентина Павлів з Бучацької ДЮСШ (тренери Чуба Іван, Головацький Микола). З результатом 13.50 м наша спортсменка зуміла випередити більш титулованих суперниць, які вже мають досвід навіть міжнародних змагань.

Срібним призером з часом 6.21,31 сек в бігу на 2000 м з перешкодами став Гнатів Віктор (ОДЮСШ, тренери Богдан та Оксана Дуди).

Дві бронзові нагороди вибороли спортсмени ОДЮСШ з літніх видів спорту: Танасійчук Ігор в стрибках в довжину – 6.51 м (тренери Гавронська Наталя, Васірук Михайло) та Висоцький Ігор в штовханні ядра – 15.24 м (тренери Панасюк Іван, Головацький Микола). Також  Ігор став п’ятим в метанні диску з результатом 44.08 м.

Ще два п’яті місця вибороли Мітюрьова Вікторія в штовханні ядра (12.94 м) та Петришин Степан в метанні списа (47.80 м). Обоє тренуються в обласній ДЮСШ (тренери Шмуляєва Галина, Дахновський Леонід).

В командному заліку серед ДЮСШ України обласна ДЮСШ, набравши 90 очок, виборола дев’яте місце, а ОДЮСШ з літніх видів спорту  стала чотирнадцятою – 65 очок.

Загалом, як повідомляє Федерація легкої атлетики України, командний залік змагань виграла Дніпропетровська область, по спортивним школам – Любешівська ДЮСШ (Волинська обл.) та СДЮСШОР №3 Дніпра.

– Цим чемпіонатом України завершили змагальний сезон атлети юнацької вікової групи, – розповідає старший тренер збірної України з резерву Андрій Каратєєв. – Осіння погода в Кропивницькому внесла свої корективи – було досить прохолодно, і що в більшості видів відобразилося на рівні результатів.

Додамо, 30 вересня – 1 жовтня в Кропивницькому пройде чемпіонат України серед легкоатлетів 2004 р.н. та молодших, участь у якому також візьмуть тернопільські спортсмени.

Джерело: Наш день

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook