Про нас
увійти | реєстрація

У Тернополі на чемпіонаті області з легкої атлетики виступило 17 команд

категорія: Легка атлетика | дата: 24 05 2019 | переглядів: 433
У Тернополі на чемпіонаті області з легкої атлетики виступило 17 команд

Впродовж двох днів, 17-18 травня, у Тернополі, на міському та стадіоні ТНПУ імені Володимира Гнатюка, тривав чемпіонат області з легкої атлетики серед дорослих та команд ДЮСШ, повідомляє управління фізичної культури і спорту ТОДА.

Більше 350 учасників (2002-2003, 2004 р.н. і мололші) з одинадцяти ДЮСШ та семи команд дорослих з районів області та міста Тернополя змагались за нагороди в легкоатлетичних дисциплінах, - повідомляє Федерація легкої атлетики Тернопільської області.

У віковій категорії 2002-2003 р.н. відзначилась вихованка Бучацької ДЮСШ Павлів Валентина, яка здобула перемоги і в штовханні ядра з результатом 13.45 м, що вище першого дорослого розряду, та в метанні диску.

Високі результати показали і інші учасники: тернополяни Клименко Максим в бігу на 100 та 200 м, Танасійчук Ігор в бігу на 100 м та стрибках в довжину; Мостова Дарина в метанні спису; Жук Андрій в штовханні ядра; Гнатів Віктор та Сулило Дмитро в в бігу на 800м; Драгунцова Вікторія в бігу на 400 та 800 м, також ще метальники з Бучацької ДЮСШ – Висоцький Ігор в штовханні ядра та метанні диску та Труш Михайло в штовханні ядра.

У віковій категорії 2004 р.н. і молодших треба відзначити легкоатлетів, які не тільки здобули перемоги, але і показали досить високі результати: тернополян Петришина Степана в метанні списа; Пупко Максима в бігу на 100 м та стрибках в довжину; Франків Олександру в спортивній ходьбі; легкоатлетів з Бучача - Бучинську Тетяну та Хомко Тадея в штовханні ядра; Марущак Діану із Заліщиків в бігу на 100 та 400 м; Чауша Матвія з Тернопільського району в стрибках у висоту; зборівчанина Васильківа Максима в метанні диску.

В командному заліку серед учасників 2004 р.н. і молодших перше місце виборола Бучацька ДЮСШ, на другому місці ОДЮСШ з літніх видів спорту, на третьому – ОДЮСШ; серед 2002-2003 р.н. перше місце у ОДЮСШ з літніх видів спорту; друге - Бучацької ДЮСШ, третє – в ОДЮСШ.

Всім командам ДЮСШ були видані нові номери, виготовлені Федерацією легкої атлетики області, для зручності фіксації результатів учасників та майбутніх змагань.

Серед дорослих спортсменів усі переможці - тернополяни: Василяшко Христина та Жеребний Олександр в бігу на 100 та 200 м; Даньків Назарій та Паньків Христина в бігу на 800 та 1500 м; Стефанишина Христина та Вовчок Назар в стрибках в висоту; Чорнота Дмитро в потрійному стрибку, Шилівський Олександр в штовханні ядра; Поворознюк Русаліна в спортивній ходьбі.

В командному заліку: Тернопіль – перший, Тернопільський район – другий і третій – Чортківський район.

Бажаємо усім нашим збірникам успіхів на чемпіонатах України, – підсумовує Федерація легкої атлетики області.

Додамо, що відзначив своїх вихованців і тренер Зборівської ДЮСШ Володимир Небельський. Зокрема, Аліна Посівайло стала чемпіонкою на дистанції 1500 метрів, а Святослав Наконечний був першим на дистанції 3000 метрів та другим на дистанції 1500 метрів.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook
ПОГОДА

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: