Тернополянка виборола золоту медаль на міжнародних змаганнях
категорія: Легка атлетика | дата: 12 12 2012
![Тернополянка виборола золоту медаль на міжнародних змаганнях](http://sports.te.ua/upload/news/4c09875b5d34ad75b6e2392c9b3a283150c85d800f2c4.jpg)
В період з 29 листопада по 1 грудня в Києві відбулися Всеукраїнські змагання з легкої атлетики, присвячені пам’яті Заслуженого тренера України С.І.Операйла.
Дві юних спортсменки Тернопільської ОДЮСШ Пиж Оксана (тренер Стефанишин О.) та Піщик Руслана ( тренер Волинець Л.) з честю представляли нашу область на змаганнях.
Пиж Оксана здобула золоту медаль на дистанції 300 метрів, а Піщик Руслана посіла 9 місце на дистанції 800 м. Обидві спортсменки навчаються у Тернопільському ВПУ ресторанного сервісу та торгівлі.