Легкоатлети "Інваспорту" здобули нагороди чемпіонату України з легкої атлетики

категорія: Легка атлетика | дата: 01 03 2019

Шість медалей отримали представники тернопільського центру "Інваспорт" на чемпіонаті України з легкої атлетики у приміщенні серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, вадами зору, та вадами розумового і фізичного розвитку, повідомляє 20 хвилин.

Змагання відбулися з 22 до 24 лютого у Сумах. А участь у них взяли спортсмени з 24 областей України та Києва. Тернопільщину на чемпіонаті представили п'ять легкоатлетів.

Чемпіоном України у штовханні ядра став тернополянин Едуард Каськів. Одразу три нагороди виборола наша Ольга Зазуляк. У бігу на 60 м тернополянка посіла другу позицію. А у стрибках у довжину та потрійному стрибку Ольга стала першою.

Срібним призером чемпіонату України у стрибках у висоту вдалося стати Сергію Волохатому. Також хлопець посів четверте місце у бігу на 60 м та став п'ятим у стрибках у довжину.

"Золото" у бігу на дистанції 3 км виборов тернополянин Микола Хрупалик. А на удвічі коротшій дистанції наш спортсмен став четвертим.

Двічі шосту позицію посів Мар'ян Репета, який змагався у бігу на дистанціях 400 та 200 м.

Тренуються легкоатлети під керівництвом Івана Салука та Віктора Ворка.