Про нас
увійти | реєстрація

Іван Панасюк та Степан Петришин - срібні призери чемпіонату України

категорія: Легка атлетика | дата: 24 02 2019 | переглядів: 591
Іван Панасюк та Степан Петришин - срібні призери чемпіонату України

Дві срібні медалі вибороли тернопільські спортсмени на зимовому чемпіонаті України з метань, який відбувся 15-17 лютого в місті Мукачево. В метанні диску, з майстрівським результатом 53.17 м, друге місце і, відповідно, срібну нагороду здобув Іван Панасюк (ШВСМ, тренер Яковів Василь), повідомляє управління фізичної культури і спорту ТОДА.

Ще одне "срібло" завоював вихованець обласної ДЮСШ Степан Петришин (тренери Шмуляєва Галина, Дахновський Леонід, учень Тернопільської школи-ліцею ім. І Герети №21). В метанні спису з результатом 49 м спортсмен став срібним медалістом серед юнаків молодшої вікової категорії - на фото справа.

До речі, як повідомляє Федерація легкої атлетики області, Тернопільщина більше тридцяти років не мала призера на чемпіонатах України в метанні спису.

Також в цій дисципліні, з результатом 35.71 м, шосте місце посів Олексій Навроцький (обласна ДЮСШ, тренери Шмуляєва Галина, Дахновський Леонід, учень ТЗОШ №22).

Щодо інших результатів тернопільських легкоатлетів, то в метанні диску серед юнаків старшої вікової групи Ігор Висоцький (КУТОР "ОДЮСШ з літніх видів спорту", тренери Панасюк Іван, Микола Головацький, Технічний коледж ТНТУ ім. І Пулюя) став четвертим (43.52 м), а Вікторія Мітюрьова (ОДЮСШ, тренери Шмуляєва Галина, Дахновський Леонід, ВПУ ресторанного сервісу та торгівлі ) була дев’ятою (24.95 м).

Відтак, набравши 204 очки, в командному заліку тернополяни посіли 13 місце серед 21 команди з України та однієї з Молдови.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook
ПОГОДА

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: