Спортсменка з Бережан тріумфувала на "Фестивалі бігу-2018"

категорія: Легка атлетика | дата: 03 01 2019

П'ять нагород різного гатунку здобули легкоатлети Тернопілля на традиційних змаганнях "Фестиваль бігу" у Львові, повідомляє 20 хвилин.

Переможницею змагань у бігу на дистанції 1000 м стала бережанська легкоатлетка Тетяна Когут, яка є чинною чемпіонкою України. Тренує чемпіонку Володмиир Дуда.

Золоту та срібну нагороду вибороли вихованці Михайла Васірука з обласної дитячо-юнацької спортшколи. Так Назар Флисник у бігу на дистанції 60 м посів перше місце, а Данило Буженін фінішував третім на стометрівці.

Двома "бронзами" скарбничку тернопільської команди збагатили вихованці обласної дитячо-юнацької спортшколи з літніх видів спорту. Вікторія Драгунцова та Максим Клименко посіли треті місця у бігу на дистанції 300 м.