Спортсменка з Тернопільщини вдруге стала чемпіонкою України з легкої атлетики

категорія: Легка атлетика | дата: 10 10 2018

Золоту медаль на чемпіонаті України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат виборола вихованка бережанської спортшколи Тетяна Когут, повідомляє 20 хвилин.

Дівчина посіла перше місце у бігу на 2000 м серед дівчат старшого віку, фінішувавши з часом 7.30,05 сек. Додамо, що кілька тижнів тому підопічна тренера Володимира Дуди здобула титул чемпіонки у Харкові.

Бронзову медаль на чемпіонаті України здобув Михайло Труш з Бучацького району, який змагався у секторі для штовхання ядра. Четвертими у цій дисципліні стали Валентина Павлів та Ігор Висоцький, а п'ятою тернополянка Вікторія Мітюрьова.

П'яте місце у бігу на 200 м посів Вадим Трач. А у стрибках у висоту тернополянин Денис Загалюк посів підсумкове дев'яте місце.

Додамо, що участь у командному чемпіонаті України з легкої атлетики взяли понад 600 спортсменів. Змагання минулого тижня відбулися на стадіоні "Олімпійські резерви" у Дніпрі.