В Гусятині провели пробіг пам`яті Северина Наливайка

категорія: Легка атлетика | дата: 05 10 2018

З0 вересня в Гусятинському лісопарку вже двадцять шостий раз стартував пробіг пам’яті Северина Наливайка та відкрита першість селища Гусятин з оздоровчого бігу.

Прийняти участь в змаганнях приїхали учасники з Чорткова, Шумська ,Теребовля, Тернополя та місцеві любителі бігу , всіх 53 учасники.

В змаганнях молодших юнаків на дистанції 1000м. переміг Мазика Іван (Гусятин),на цій же дистанції сере дівчаток перемогла Палюх Діана (с. Личківці).

1000м. серед старших дівчаток виграла Юстин Вікторія (студентка Гусятинського коледжу).

Серед старших юнаків на дистанції 2000м. перемогу святкував Драпалюк Максим (студент Гусятинського коледжу).

На основній дистанції 10000м. переміг Заремба Ігор (Тернопіль), а серед жінок Калугіна Оленка (с. Старий Нижбірок)

Всі призери нагороджені медалями, дипломами та цінними призами, а переможці в кожній віковій групі грошовими преміями. Медалі та дипломи надала Гусятинська селищна рада , призи відділ у справах молоді, спорту та туризму. Кваліфіковане суддівство забезпечило Гусятинське районне комунальне підприємство "ФСТ «Колос – спорт для всіх".

Головний суддя та організатор заходу Василь Рога дякує підприємцям які матеріально долучились до організації та проведення пробігу.