Тернополяни стали призерами Кубка України з легкої атлетики

категорія: Легка атлетика | дата: 11 07 2018

Дев'ять нагород різного гатунку здобули представники тернопільського "Інваспорту" на Кубку України з легкої атлетики, що відбувся у Бахмуті на Донеччині, повідомляє 20 хвилин.

Участь у чемпіонаті взяли спортсмени з ураженнями опорно-рухового апарату, вадами зору та вадами розумового і фізичного розвитку. Змагання проводили в особистому заліку, окремо по класах та нозологіях інвалідності серед чоловіків та жінок.

Дві бронзові нагороди у штовханні ядра та метанні диску вдалося здобути тернополянину Володимиру Гроздіку. У секторі для штовхання ядра наш земляк виконав норматив Майстра спорту України.

Три "срібла" на Кубку України здобула наша Ольга Зазуляк. Дівчина виборювала нагороди у бігу на дистанціях 100 та 200 метрів, а також у стрибках у довжину.

Чемпіоном у стрибках у висоту та довжину став Сергій Волохатий. Також він отримав "срібло" у бігу на дистанції 100 м.

Ще дві нагороди до скарбнички Тернопільської команди здобув Микола Хрупалик. Легкоатлет посів друге місце у бігу на 1500 м та став третім у стрибках у висоту.

До змагань спортсменів готували тренери Іван Салук та Віктор Ворко.