Про нас
увійти

Легкоатлети привезли два "золота" з молодіжного чемпіонату України

категорія: Легка атлетика | дата: 03 11 2012
Легкоатлети привезли два

25-26 жовтня Білій Церкві відбувся чемпіонат України серед молоді, юніорів та юнаків з легкоатлетичного кросу. Успішно виступила збірна команда легкоатлетів нашої області.

Вихованка Зборівської ДЮСШ — Надія Луцик (тренер  Небельський В.Р.) виборола 1-е місце з бігу на 1 км серед дівчат 1997 р.н.і молодших. У бігу на 8 км серед молоді переміг Стребков Іван (ШВСМ, тренери Борейко М.М., Борейко Т.М).

2-е місце з бігу на 2 км серед дівчат 1995-96 р.н. за Олійник Наталією — ОДЮСШ Тернопіль (тренер — Стефанишина О.В.).

4-е та 7-мі місця також за вихованцями ОДЮСШ: Даньківа Руслана у бігу на 4 км серед молоді; Пиж Оксани серед дівчат 1997 р.н.і мол. з бігу на 1 км, та Мощара Ігоря серед юнаків 1995-96 р.н. — біг 2км. (тренери: Стефанишина О.В., Дуда Б.П.).

10 та 12 місця серед дорослих та молоді з бігу на 4 км  зайняли відповідно  — Здебський Андрій (ШВСМ), та Іщук Іван — ОДЮСШ.

Команда з естафетного бігу  4 x 1км у складі Луцик Надії, Олійник Наталії, Мощара Ігоря та Гудзя Павла вибороли  п’яте місце..

Загалом команда зайняла шосте місце серед 23 областей, які приймали участь, а Стребков Іван в складі збірної команди України прийматиме участь в Чемпіонаті Європи з легкоатлетичного кросу.

sports.te.ua

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook