"Тернопільський півмарафон 2018" зібрав шанувальників бігу з усієї України

категорія: Легка атлетика | дата: 19 06 2018

470 дорослих та 400 дітей стали учасниками масштабного спортивного заходу "Ternopil Half Marathon", який 17 червня провели у Тернополі, повідомляє управління фізичної культури і спорту ТОДА.

Старт і фініш забігів проходив на Театральному майдані. Відбувався такий захід у нашому місті уже другий рік поспіль. Шанувальники бігу – професійні спортсмени та любителі практично з усіх обласних центрів України – змагалися на кількох дистанціях. Так, 242 учасники віком від 16 років і старші бігли 21 км, 112 осіб – 10 км і сімдесят п’ятеро – 5 км. Найстаршому з бігунів було 67 років, а наймолодшій спортсменці, яка долала забіг на руках у батька, – два місяці. Були організовані змагання на короткі дистанції і для дітей. Так, малюки до 6 років разом з батьками вправлялись у бігу на 100 метрів, 7-8 річні – на 500 метрів, а 9-13 річні – на 1000 метрів.

Абсолютним переможцем "Ternopil Half Marathon" серед чоловіків став львів’янин Тарас Сало, який подолав 21 км за 1 год 7 хв 42 с. Другим був Вадим Рогозовський із Володарки з результатом 1 год 8 хв 03 с. На третьому місці – тернополянин Юрій Вихопень з результатом 1 год 10 хв 16 с.

Серед жінок абсолютною переможницею стала тернополянка Ірина Масник, яка пробігла 21 км за 1 год 24 хв 02 с. Друге місце посіла Оксана Баличева (м. Червоноград) з результатом 1:32:24. Третьою була Олена Троць (м. Луцьк) з результатом 1:36:40.

Загалом, учасників нагороджували у різних вікових категоріях на кожній дистанції. А всі, хто взяв участь у "Ternopil Half Marathon 2018", отримали медалі фінішерів.

Організаторами "Тернопільського півмарафону 2018" виступили молодіжна громадська організація "Файні мандри" спільно з управлінням у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту Тернопільської міської ради та Тернопільським міським центром фізичного здоров’я населення.