Юні легкоатлети з Тернопільщини завоювали двіі меделі на Чемпіонаті України

категорія: Легка атлетика | дата: 10 06 2018

Дві медалі вибороли юні легкоатлети Тернопільщини на Чемпіонаті України серед юнаків 2003 р.н. і мол., який відбувся 6-8 червня на стадіоні "Динамо" в м. Харкові.

В бігу на 2000м з перешкодами, з результатом 7.38,77 сек чемпіонкою України стала Когут Тетяна (Бережанська ДЮСШ, тренер Дуда В.П.), а вихованка Зборівської ДЮСШ – Антонюк Андріана (тренер Небельський В.Р.) в бігу на 3000м виборола бронзову медаль показавши час -10.48,08 сек.

Четвертою в спортивній ходьбі на 3000м, з новим рекордом області - 16.17,72 сек, закінчила дистанцію Франків Олександра (ОДЮСШ з літніх видів спорту, тренер Зозуля В.М.).

Два сьомих місця за метальниками спису: Мостовою Дариною – 28.83 м та Петришин Степаном – 39.57 м (ОДЮСШ, тренер Шмуляєва Г.М.).

Максим Клименко (ОДЮСШ з літніх видів спорту, тренер Клименко О.В.) в бігу на 100м показав дев’ятий час -11.82 сек, а в фінальному забігу на 200 м завершив біг восьмим – 24.66 сек.

Також слід відзначити учня Кременецької ДЮСШ Ніколайчука Романа ( тренер Каленік Н.), який в попередньому забігу на 800м пробіг з четвертим результатом - 2.07,92, але в фіналі йому завадила фінішувати травма.