Про нас
увійти | реєстрація

У Тернополі змагались юні і дорослі легкоатлети Тернопільського "Інваспорту"

категорія: Легка атлетика | дата: 07 05 2018 | переглядів: 160
У Тернополі змагались юні і дорослі легкоатлети Тернопільського "Інваспорту"

В Тернополі, на центральному міському стадіоні, відбулися змагання особистого чемпіонату області з легкої атлетики, а також програма обласної Спартакіади серед дітей з інвалідністю Тернопільської області як ІІ етап Всеукраїнської Спартакіади "Повір у себе", присвячений XXVII-ій річниці Незалежності України, повідомляє управління фізичної культури і спорту ТОДА.

Участь у змаганнях взяли команди Заліщицького обласного багатопрофільного навчально-реабілітаційного центру, Теребовлянського навчально-реабілітаційного центру, Теребовлянського навчально-виховного комплексу, Тернопільської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів, Тернопільського обласного навчально-реабілітаційного центру – закладу освіти І-ІІІ ступенів. Загалом змагались 80 учасників різних нозологій.

З вітальним словом на урочистому відкритті змагань виступили начальник Тернопільського регіонального центру "Інваспорт" заслужений працівник фізичної культури та спорту України Олег Юзчишин, директор ДЮСШІ "Інваспорт" заслужений працівник фізичної культури та спорту України, заслужений тренер України Віктор Федорчак та головний суддя змагань Володимир Казмірчук. Перед учасниками змагань виступили учні Заліщицького обласного багатопрофільного навчально-реабілітаційного центру і показали два виступи з художньої гімнастики.

Чемпіонами та призерами області в своїх нозологіях стали:

серед чоловіків з вадами слуху:

І місце – Каськів Юрій (1997 р.н., м.Тернопіль, тренер Ворко В.І.)

ІІ місце – Ухман Назар (1996 р.н., м.Тернопіль)

ІІІ місце – Кіш Сергій (2001 р.н., Тернопільська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів Тернопільської обласної ради)

серед чоловіків з вадами розумового та фізичного розвитку:

І місце – МСУ Волохатий Сергій (1999 р.н., м.Тернопіль, тренер Ворко В.І.)

ІІ місце – Хрупалик Микола (1996 р.н., м., тренер Ворко В.І.)

ІІІ місце – Репета Мар’ян (2002 р.н., Тернопільський обласний навчально-реабілітаційний центр – заклад освіти І-ІІІ ступенів)

серед чоловіків з ураженням опорно-рухового апарату та дитячим церебральним паралічем

І місце – КМСУ Гродзік Володимир (1983 р.н., м. Борщів, тренер ЗТУ Салук І.)

ІІ місце – Фіялка Ігор (1986 р.н., м. Тернопіль, тренер Ворко В.І.)

ІІІ місце – Габрук Володимир (2002 р.н., Теребовлянський НВК, тренер Демчук Т.В.)

серед чоловіків з вадами зору:

І місце – Оприсик Юра (1996 р.н.)

ІІ місце – Сагайдак Владислав (2000 р.н., Теребовлянський НВК, тренер Демчук Т.В.)

серед жінок з вадами слуху

І місце – Виниченко Галина (1998 р.н.)

ІІ місце – Чубата Вікторія-Вероніка (2002 р.н.)

ІІІ місце – Злепко Діана (2001 р.н.)

серед жінок з вадами розумового фізичного розвитку

І місце – Денисенко Анастасія (2000 р.н., м.Тернопіль, тренер Ворко В.І)

ІІ місце – Матушинець Катерина (2000 р.н., Тернопільський обласний навчально-реабілітаційний центр - заклад освіти І-ІІІ ступенів)

серед жінок з ураженням опорно-рухового апарату

І місце – Боднар Таня (1993 р.н., м.Тернопіль)

серед жінок з вадами зору

І місце – Оружак Сніжана (2002 р.н., Теребовлянський НВК, тренер Демчук Т.В.)

ІІ місце – Ковалик Зоряна (2001 р.н., Теребовлянський НВК, тренер Демчук Т.В.)

Чемпіонами та призерами спартакіади "Повір у себе" області в своїх нозологіях стали:

серед хлопчиків з вадами слуху

І місце – Султанов Ілля (2003 р.н., Тернопільська спеціальна загальноосвітня школа інтернат І-ІІІ ступенів Тернопільської обласної ради)

ІІ місце – Репак Владислав (2004 р.н., Тернопільська спеціальна загальноосвітня школа інтернат І-ІІІ ступенів Тернопільської обласної ради)

ІІІ місце – Щербак Дмитро (2004 р.н., Тернопільська спеціальна загальноосвітня школа інтернат І-ІІІ ступенів Тернопільської обласної ради)

серед хлопчиків з вадами розумового фізичного розвитку

І місце – Левченко Валентин (2005 р.н., Заліщицького обласного багатопрофільного навчально-реабілітаційного центру, тренер Юрчишин І.В.)

ІІ місце – Ухналь Павло (2008 р.н., Заліщицького обласного багатопрофільного навчально- реабілітаційного центру, тренер Юрчишин І.В.)

ІІІ місце – Бондаренко Павло (2003 р.н., Тернопільська спеціальна загальноосвітня школа Тернопільської міської ради)

серед хлопчиків з ураженням опорно-рухового апарату

І місце – Євтушенко Андрій (2003 р.н., Тернопільський обласний навчально-реабілітаційний центр заклад освіти І-ІІІ ступенів, тренер Ворко В.І.)

ІІ місце – Климчук Андрій (2005 р.н., м. Тернопіль)

ІІІ місце – Кикіш Вадим (2008 р.н., Тернопільський обласний навчально-реабілітаційний центр заклад освіти І-ІІІ ступенів, тренер Ворко В.І.)

серед хлопчиків з вадами зору

І місце – Воробець Віталій (2007 р.н., Теребовлянський навчально-виховний комплекс)

ІІ місце – Луцків Ілля (2007 р.н., Теребовлянський навчально-виховний комплекс)

ІІІ місце Крушельницький Вадим (2006 р.н., Теребовлянський навчально-виховний комплекс)

серед дівчаток з вадами слуху

І місце – Мороз Віталія (2005 р.н., Тернопільська спеціальна загальноосвітня школа інтернат І-ІІІ ступенів Тернопільської обласної ради)

ІІ місце – Гудзь Валинтина (2007 р.н., Теребовлянського навчально реабілітаційного центру, тренер Тригук І.В.)

ІІІ місце – Михайлова Аліна (2006 р.н., Тернопільська спеціальна загальноосвітня школа інтернат І-ІІІ ступенів Тернопільської обласної ради)

серед дівчаток з вадами розумового та фізичного розвитку

І місце – Саранчук Яна (2003 р.н., Заліщицького обласного багатопрофільного навчально-реабілітаційного центру, тренер Юрчишин І.В.)

ІІ місце – Вейван Наталія (2003 р.н., Заліщицького обласного багатопрофільного навчально-реабілітаційного центру, тренер Юрчишин І.В.)

ІІІ місце – Вейван Іванна (2006 р.н., Заліщицького обласного багатопрофільного навчально-реабілітаційного центру, тренер Юрчишин І.В.)

серед дівчаток з ураженням опорно-рухового апарату

І місце – Папроцька Діана (2006 р.н.)

ІІ – Ліпчаківська Аліна (2003 р.н., Тернопільський обласний навчально-реабілітаційний центр заклад освіти І-ІІІ ступенів)

ІІІ місце – Грабець Віка (2006 р.н., Тернопільський обласний навчально-реабілітаційний центр заклад освіти І-ІІІ супенів)

серед дівчаток з вадами зору

І місце – Ковалик Христина (2003 р.н., Теребовлянський навчально виховний комплекс)

Переможці змагань були нагородженні медалями та грамотами.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook
Нива Тернопіль
Коментарі
Гість не може залишати коментарі  Залогінитись   Зараєструватись
ПОГОДА

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: