Зборівські легко атлети привезли ряд нагород з Всеукраїнського турніру

категорія: Легка атлетика | дата: 19 04 2018

1 квітня у  м. Городенка ( Івано-Франківська область) відбувся Всеукраїнський турнір з легкої атлетики на "призи Придністровя" серед юнаків і дівчат 2005 р.н. і  молодші.

У цих змаганнях взяли участь легкоатлети Зборівської ДЮСШ. Чемпіонкою на дистанції 600 метрів, а також на дистанції 1000 метрів стала Марія Мочук , срібними призерами стали Андрій Паньків на дистанції 1000 метрів  та Петро Валюс на дистанції 600 метрів , бронзовими призерами стали Юлія Назар на дистанції 600 метрів та Назар Зарудний на дистанції 1000 метрів.

Серед  дівчат в естафетному бігу 4*100 метрів наша команда в складі ( Тетяна Лукянська, Марія Мочук, Юлія Назар, Юлія Ключка) вибороли 3 загальнокомандне місце.

Не підвели і юнаки в естафетному бігу 4*100 метрів які вслід за дівчатами також піднялись на 3 сходинку п’єдесталу, за естафетну  команду виступали : Олександр Антонів , Андрій Паньків, Петро Валюс та Віктор Ситник .

Готували команду до змагань тренери-викладачі Зборівської ДЮСШ  Володимир Небельський та Ольга Кутна.