Тернопільські легкоатлети вдало виступили на Кубоку України

категорія: Легка атлетика | дата: 19 02 2018

18 лютого в Києві в легкоатлетичному манежі ШВСМ, відбувся Кубок України з легкої атлетики в приміщенні, повідомили у Федерації легкої атлетики Тернопільської області.

В цьому році він проводився згідно рейтингу легкоатлетів, і тільки 12 кращих в своїх видах були допущені до цих змагань. Тернопільщину представляло чотири учасники, і усі стали переможцями. Олександр Хома (ДЮСШ Тернопільського р-ну, тренер Кармелюк Є.Т.) в стрибках в висоту з результатом 205 см став володарем Кубка; Сергій Крук (ШВСМ, тренер Васірук М.С.), стрибнувши в довжину на 738 см, також не залишив своїм суперникам ніяких шансів; Наталя та Іван Стребкові (ШВСМ, тренери Сташко І.П., Степанюк О.І) вперше стартуючи в цьому сезоні, показавши час відповідно 9.24,08 сек та 8.15,82 сек, також забрали Кубки до сімейної колекції.