Про нас
увійти

На Тернопільщини легкоатлети змагалися за нагороди "Зборівської битви"

категорія: Легка атлетика | дата: 01 10 2012
На Тернопільщини легкоатлети змагалися за нагороди

Традиційний Всеукраїнський юнацький турнір з легкої атлетики "Зборівська битва" відбувся на районному стадіоні за сонячної і майже безвітряної погоди. Хоча ще за день перед тим практично вся Тернопільщина опинилася в епіцентрі нудної осінньої зливи.

Цього разу до Зборова приїхали в гості юні 8─13-річні легкоатлети з Кременецької, Чортківської, Бережанської ДЮСШ, Тернопільської обласної ДЮСШ "Колос", а також із навчальних спортивних закладів Золочівського і Буського районів на Львівщині. Останні навіть привезли із собою ще й футболістів. Аби ті також змогли провести товариський матч із місцевими ровесниками. А допомогла в організації спортивного свята юних прихильників "королеви спорту" районна рада ФСТ "Колос" на чолі з Віталієм Череватим.

Програма змагань вмістила в себе забіги на 100, 400 і 800 метрів серед юнаків та дівчат трьох вікових груп. А також загальнокомандну естафету 4 по 100 метрів. Ті, хто завітав цього дня на стадіон, не могли не відзначити завзяття, з яким виходили на бігові доріжки юні спортсмени. Хоча в деяких наймолодших ще, можливо, не все гаразд із технікою бігу, бажання першим перетнути фінішну стрічку ні в кого не бракувало. Тож наставникам, серед яких і такі досвідчені, як Валерій Большаков, Наталя Гавронська, Володимир Небельський, випала зайва нагода переконатися в психологічній стійкості своїх вихованців у змагальних умовах.

Утім, і надто прискіпливо ставитися до показаних результатів теж не варто. Та ж Наталя Ярославівна, для прикладу, під час подібних стартів не прагне якось обмежувати підопічних. Спеціалізуєшся, скажімо, на середніх дистанціях, але хочеш і в спринті сили випробувати — немає проблем. Аби здоров’я і сил вистачило. А з основною спеціалізацією вже пізніше визначаться. Коли настане час переходу з початкової групи до серйозної роботи.

Тому й не дивно, що більшість із присутніх наставників залишилися задоволеними всіма вихованцями. Хоча й не можна не відзначити тих, хто потрапив до числа лауреатів: юних господарів Руслану Зятківську, Тетяну Новикову, Олену Данилейко, Дмитра Цвірлу, вихованців обласної колосівської ДЮСШ Володимира Москаля, Яну Ясній, Владислава Гурзеля, Ірину Шимків, Юрія Кошубу, Віталія Рибія, кременчан Владислава Тарківського, Валентина Пилипчука, Валентину Баран, бережанців Юлію Грибовську і Мар’яну Смеречук, Євгена Гаврилишина з Чортківської ДЮСШ. Чимало нагород дісталося і їх ровесникам із Львівщини.

Джерело: Вільне життя

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook