Про нас | Корисні посилання | Реклама
увійти | реєстрація

На легкоатлетичних "Різдвяних стартах" Сергій Крук виборов "золото" і "срібло", а Іван Карюк – "срібло"

категорія: Легка атлетика | дата: 16 01 2018 | переглядів: 152
На легкоатлетичних

У Києві в манежі КМШВСМ відбулися традиційні всеукраїнські змагання з легкої атлетики "Різдвяні старти", повідомляє управління фізичної культури і спорту ТОДА.

Проводився цей турнір вже 23-тій раз поспіль і участь у ньому взяли близько чотириста спортсменів. Вони представляли 21 команду областей України та міста Києва. Честь Тернопілля захищали на цих змаганнях п’ятеро спортсменів, і в результаті у їхньому здобутку три медалі.

Так, у стрибках у довжину Сергій Крук (на головному фото) у гострій боротьбі обійшов луганчанина Тараса Неледву та Владислава Мазура з Житомирщини (7.50 – 7.46) і з результатом 7.56 завоював золоту нагороду. Також Сергій Крук виборов медаль срібного ґатунку у потрійному стрибку з результатом 15.32. А перше місце тут посів спортсмен з Києва Андрій Станчев (15.64). Додамо, що Сергій - кандидат у майстри спорту, представляє обласну ШВСМ (тренер Михайло Васірук), випускник педуніверситету, магістр ТНЕУ.

Ще одну медаль на "Різдвяних стартах" у Києві здобув для медальної скарбнички Тернополя кандидат у майстри спорту Іван Карюк (на фото справа). У штовханні ядра  спортсмен з результатом 16.41 виборов срібну нагороду. А перше місце у цьому виді у киянина Миколи Багача (18.32). Іван Карюк представляє обласну ШВСМ (тренер Іван Чуба), навчається у Тернопільському національному педагогічному університеті.

Щодо інших результатів тернополян, то у стрибках у висоту кмс Олександр Хома став четвертим (результат 2.05), Назарій Вовчок посів шосте місце (результат 1.95), а Христина Стефанишина серед жінок була восьмою (результат 1,65). Усі спортсмени - вихованці Євгена Кармелюка і представляють обласну ШВСМ.

Додамо, що, як аналізують фахівці Федерації легкої атлетики України, цьогорічні "Різдвяні старти" ознаменувалися низкою високих результатів, найвидатніший з яких – новий молодіжний рекорд України у приміщенні зі стрибків у висоту. Його автором стала тріумфаторка минулого сезону киянка Юлія Левченко з результатом 1.97. Це на один сантиметр краще за попередній молодіжний рекорд України для приміщень, який ще 24 роки тому встановила Ірина Михальченко.