Про нас | Корисні посилання | Реклама
увійти | реєстрація

В Тернополі відбувся фестиваль легкої атлетики

категорія: Легка атлетика | дата: 26 11 2017 | переглядів: 209

Впродовж листопада відбувалися зональні змагання фестивалю за програмою ІААF "Дитяча легка атлетика".

Всього у випробуваннях прийняло участь 184 учні з 23 шкіл м. Тернополя. Цьогоріч у фінал вийшли найспортивніші та найспритніші тернопільські школярі.

Визначення фіналістів відбулося за системою загального заліку, що дало можливість вибрати найсильніші команди.

22 листопада у залі для спортивних ігор ТНПУ ім. В. Гнатюка вирували справжні баталії, учасники завзято боролися за перемогу у фіналі. Родзинкою заключного етапу змагань стала оновлена програма випробувань. Юні легкоатлети продемонстрували свою швидкість та спритність у естафетах: "біг із стійками та бар'єрами", "драбинка", "хрестик", "багатоскоки", "метання спису", "метання диску" та "формула -1".

Аби змагання пройшли на найвищому рівні, а результати були справедливими, для суддівства були запрошені члени збірної команди Тернопільської області з легкої атлетики – студенти та випусники факультету фізичного виховання ТНПУ ім. В. Гнатюка.

У нелегкій боротьбі лаври першості здобула команда ТЗОШ №24 (представник команди –  В. Войнаровський).

ІІ місце завоювали представники ТЗОШ №3 з поглибленим вивченням іноземних мов (представник команди – Л. Булич).

ІІІ місце посіла команда ТСШ №7 з поглибленим вивченням іноземних мов (представник команди – В. Русанюк).

Організатори фестивалю: Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення спільно з Федерацією легкої атлетики Тернопільської області, за підтримки ТМР.

Призи для учасників та переможців забезпечили Тернопільське обласне відділення Національного олімпійського комітету України, ТМ "Ласунка", мережа магазинів "Спортландія".